Bądź sobą… pokochaj wzory i kolory.

Kobieta dobrze ubrana jest sobą, dlatego dobre ubranie jest tak ważne.

Pamiętam dzień, w którym po raz pierwszy ujrzałam intensywne, barwne, wyróżniające się printy. Jedno wyjście, kilkanaście modeli i to coś, ta odrobina szaleństwa, która przyciągała uwagę. Na koniec pokazu dwie niezwykle dynamiczne, roześmiane kobiety pewnym krokiem wyszły ukłonić się publiczności. To właśnie wtedy zobaczyłam po raz pierwszy projektantki marki De La Fotta - mamę Beatę i córkę Zuzannę. Już wówczas wiedziałam, że ta moda jest dla większości moich klientek, które uwielbiają się wyróżniać  z tłumu wzorem i kolorem, a do tego cenią sobie wygodę i naturalność.

O duecie mamy i córki czytamy:

"De La Fotta jest marką o charakterze międzypokoleniowym, międzynarodowym i coś jeszcze „między” wybiegiem a ulicą. Nasz styl cechują intensywne printy, wygodne kroje oraz kombinacje różnorodnych tkanin. Projektujemy ubrania dla kobiet, które doceniają połączenie ponadczasowości, świetnej jakości oraz trwałości naturalnych materiałów, nie rezygnując przy tym z ciekawych trendów i wyjątkowego design’u. Przede wszystkim pragniemy, aby kobiety w kreacjach De La Fotta czuły się dobrze ubrane. Ubrane – nie przebrane. Nie wciśnięte, opięte i ugięte w stylu jakiegoś krótkofalowego trendu. Kobieta dobrze ubrana jest sobą. Dlatego dobre ubranie jest dla nas tak ważne"

W klimacie slow...

Projektantki od r. 2019 tworzą w 100% tylko w regionie łódzkim. Od surowej nitki bawełnianej, po projekt graficzny druku, aż do gotowego ubrania cały proces odbywa się pod ich czujnym okiem. Działają w duchu „slow”, czyli jakość ponad ilość, ponadczasowość ponad trendy. Korzystają z tkanin ekologicznych, certyfikowanych i naturalnych, aby służyły nam, Kobietom dłużej.
A to idealnie wpisuje się w promowana przeze mnie myśl slowshoppingu -
kupuj z rozsądkiem, dobre jakościowo rzeczy, wybieraj ponadczasowe wzory, ucz się bawić modą, nie zaśmiecaj naszej planety.

Kobiety kobietom (...)

Realizując Treningi modowe dla Kobiet dnia codziennego bardzo często zapraszam do współpracy De La Fottę. Dlaczego?
Z bardzo prostego powodu - Projektantki stawiają na relacje z klientkami, które od początku stały się bohaterkami sesji zdjęciowych, pozują do tworzenia nowych fasonów i są angażowane w wizerunek marki. "(...) Promujemy różnorodność wieku, rozmiarów, pochodzenia, stylu życia i osobowości. Głęboko wierzymy, że moda powinna być źródłem dobrego samopoczucia, radości i akceptacji. Chcemy zachęcić kobiety do celebrowania swojej własnej wyjątkowości, dlatego współpracujemy z niezwykle pozytywnymi i autentycznymi modelkami (...)".
Przecież to te same wartości, ten sam kierunek działania, to samo postrzeganie mody!
Taka zgodność myśli od razu była skazana na sukces i dobrą współpracę.
Działamy w duchu „od kobiet dla kobiet” i łączymy siły przy kolejnych projektach.

Poczuj się sobą (...)

Zajrzyj do mojej Przestrzeni dla Kobiet i poznaj wyjątkowość marki De La Fotta. Oddaj się chwili szaleństwa w przymierzalni, poczuj się sobą...
Niezmiernie jest mi miło, że Projektantki zdecydowały, że w Łodzi tylko w T Point Concept Store możesz poznać ich wyjątkowe modele, wzory i kolory.

Może Ci się również spodobać to..