Czas na zmianę wizerunku… czas na nowy projekt…

Jak mawiała Marylin Monroe: chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś.
Jak się ubierać, ale nie przebierać? Jak bawić się modą i obowiązujące trendy wykorzystywać tylko do podkreślenia swojego JA? Kobiety w każdym wieku zapraszamy do wyjątkowego projektu "Wyraź siebie wizerunkiem".

„Wyrazić siebie wizerunkiem” to przede wszystkim mocne spojrzenie w głąb siebie i znalezienie odpowiedzi na pytanie „Jaka jestem?”.  Kiedy odczuwam satysfakcję, patrząc na siebie w lustro? Kiedy uśmiecham się do siebie, spoglądając na swoje fotografie? Czy wyróżnia mnie coś wyjątkowego z tłumu innych Kobiet? A może zlewam się z nimi w jedną masę i zupełnie staję się nierozpoznawalna nawet dla samej siebie? Jak się ubierać, ale nie przebierać? Jak bawić się modą i obowiązujące trendy wykorzystywać tylko do podkreślenia swojego „JA”? Jak zdobyć odwagę, aby otworzyć się przed światem? Lub jak spróbować czegoś do tej pory nieznanego?

Do projektu "Wyraź siebie wizerunkiem" zapraszamy kobiety w każdym wieku, kobiety, które pragną odkryć siebie, poznać swój styl, spróbować czegoś nowego, czegoś innego. Wszystkim zapewniamy profesjonalne podejście , wsparcie i gwarantujemy kolejna przygodę życia. To będzie czas pełen pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń, zabawy modą i stylem. Często też chwile przełamywania swoich barier, dostrzegania swoich mocnych stron, otwierania się na nowe doznania.

Nasza modelka, to młoda, dynamiczna, poszukująca jeszcze własnego stylu - Waleria Burdon.
Jako pomysłodawczyni projektu bardzo gorąco zachęcam kobiety w każdym wieku do doświadczania i poznawania siebie. Zgłoszenia do udziału przyjmuję mailowo pod adresem adriana.jablonska@t-point.com.pl
Zawsze współpracują ze mną osoby pełne pasji, profesjonalizmu i empatii. W zaprezentowanej sesji o makijaż zadbała Martyna Naziemiec (Mana Make UP), a o fantastyczne zdjęcia - Paweł Keler (Paweł Keler Foto).
Patronat medialny: LIFE IN.Łódzkie - dziękuję pięknie.

Może Ci się również spodobać to..

3 komentarze

 1. My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.

  I have always disliked the idea because of the costs.
  But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on a number of websites for about a year and am worried about switching to another platform.
  I have heard excellent things about blogengine.net.
  Is there a way I can import all my wordpress content into it?

  Any help would be really appreciated!

Dodaj komentarz