Sesje biznesowe z T Point Studio

Ile razy spotkałaś się z powiedzeniem "Jak cię widzą, tak cię piszą"?
W biznesie jest to szczególnie istotne, zwłaszcza na początku kariery.
Jeżeli nie wiesz jak zadbać o swój wizerunek biznesowy jesteśmy dla Ciebie.
A może zaczynasz budować swoją markę osobistą i nie masz pomysłu jak ją zaprezentować?

Najważniejszym pierwszym i znaczącym krokiem jest odpowiedzenie sobie na pytanie w jakim obszarze chcemy odnieść sukces? Podejmując pracę zawodową odpowiednio wzmacniamy wizerunkiem właściwe kompetencje.
Będą one zupełnie inne w przypadku nauczycielki w szkole, menedżera w banku czy też działalności społecznej.

 

Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swe­go przeznaczenia. 

Konfucjusz

 

I dokładnie tak jest z naszym wizerunkiem. Nie możemy oczekiwać efektów, jeżeli nasze odbicie w lustrze nie będzie pokazywało kobiety sukcesu, kobiety oddanej swojej pasji, kobiety akceptującej siebie, kobiety znającej swoje mocne i słabe strony.
Swoim ubraniem sprzedajemy komunikat kim jesteśmy.

  • Jeżeli nasza praca wymaga kompetencji twardych, to nasz wizerunek powinien wręcz emanować siłą.
  • Jeżeli nasz biznes opiera się głównie na kompetencjach miękkich - nie możemy o tym zapominać wyrażając siebie wizerunkiem.
  • Jeżeli budujemy swoją markę osobistą, powinnyśmy zastanowić się jak zaprezentować ją samą sobą. Jak w dzisiejszych czasach przykuć uwagę odbiorcy naszym wyglądem, autentycznością i oryginalnością.

 

Z doświadczenia wiem jak często kobiety, posiadające właściwe kompetencje, są słabiej oceniane z powodu płci. Zwróciłam również uwagę jak często kobiety w biznesie popełniają błędy wizerunkowe, odbierając sobie możliwość docenienia ich za profesjonalizm.

 

Zapraszamy do wspólnej podróży Twoim okrętem, w którym to Ty trzymasz ster, a my tylko sprawdzamy mapy, prognozy pogody i podpowiadamy jak nie osiąść na mieliźnie i dopłynąć do portu.
Portu Twojego przeznaczenia.


 

Zarezerwuj dla siebie czas i w dogodnym dla Ciebie terminie umów się z nami na spotkanie w naszym studio.

Spotkanie wspierające z trenerem wizerunku - 90 minut, jeżeli potrzebujesz ukierunkowania w wizerunku, wskazania właściwego doboru stroju do swojej obecnej lub przyszłej pracy, to ten czas jest dla Ciebie. Omówimy wszystkie istotne zagadnienia, aby Twój wizerunek był zgodny z oczekiwaniami.

Twoja inwestycja to 200 zł.

Spotkanie z wizażystką - 2 godziny. Makijaż od rana, czyli piękna, a nie umalowana. Indywidualny warsztat z naszą wizażystką, która wskaże istotne elementy makijażu w trakcie dnia pracy. Jak dobierać kolory, jak muskać twarz pędzlem, aby wyglądać naturalnie, profesjonalnie i pięknie.

Twoja inwestycja 300 zł.

Sesja fotograficzna do 2 godzin. Przygotowujesz własną stylizację oraz makijaż, a my oddajemy Ciebie w ręce naszego fotografa. Zdjęcia studyjne lub w pofabrycznych przestrzeniach. Wersja finalna to osiem zdjęć w wersji elektronicznej, a jeżeli zachwycisz się większą ilością istnieje możliwość dokupienia ich. W trakcie sesji cały czas obecny jest trener wizerunku.

Twoja inwestycja 300 zł.

Sesja fotograficzna do 4 godzin. Przygotowujemy dla Ciebie dwie stylizacje, do tego profesjonalny makijaż, następnie oddajemy w ręce fotografa. Zdjęcia studyjne lub w pofabrycznych przestrzeniach. Wersja finalna to osiem zdjęć w wersji elektronicznej, a jeżeli zachwycisz się większą ilością istnieje możliwość dokupienia ich. W trakcie sesji cały czas obecny jest trener wizerunku.

Twoja inwestycja 600 zł.

Możemy również dojechać do Twojej firmy, jeżeli chcesz zaprezentować swoje przestrzenie. Cena ustalana indywidualnie.Wystawiamy paragon lub fakturę.

 

Zadzwoń do mnie
lub wyślij wiadomość tekstową, a ja oddzwonię 

+48 884 900 509

Zarezerwuj za pośrednictwem Facebook'a

Napisz do mnie
adriana.jablonska@t-point.com.pl

 

Makijaż Małgorzata Stępczyńska
W obiektywie Beaty Oleksiewicz
W sesji udział wzięła także Małgorzata Stelmasiak Psycholog

Może Ci się również spodobać to..