Moja przestrzeń powstała z myślą o Kobietach, które w gonitwie dnia codziennego potrzebują miejsca, aby móc zwolnić i wsłuchać się w siebie. To butik, który ma się wyróżniać z tłumu i dać Paniom to co najlepsze – polskie marki, jakość, wyjątkowość, oryginalność, zmysłowość, detal, limitowane modele, a wszystko za przystępną cenę. To miejsce, w którym promuję ideę kupowania z rozsądkiem, w myśl slowshoppingu. Uroczyste otwarcie nastąpiło 25 marca 2017, wówczas pod nazwą jednej marki odzieżowej – TUNDRA. Po upływie ponad roku czasu, wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych Klientek od września 2018 działam jako T POINT Concept Store Łódź, tworząc własną markę osobistą. Dzięki takiej zmianie mogę na chwilę obecną zaproponować ponad 20 polskich marek, dużo bogatszy asortyment, od biżuterii, przez odzież, po torby i inne dodatki.  Od października 2019 zaczęłam współpracę z ekspertem brafittingu Angelika Brafitting, dlatego możesz i powinnaś zacząć od idealnie dobranego stanika.

    T POINT Concept Store Łódź to miejsce wyjątkowych spotkań z Kobietami. Wieczorne eventy, warsztaty, wernisaże… w dobrym stylu, w kameralnej atmosferze, rozwijające i wspierające. Bo to Wy zgłaszacie swoje potrzeby, a ja staram się je zaspokoić.

Daj się zaprosić na dobrą kawę, inspirujące spotkania, przemyślane zakupy, stylizacje zgodne z Tobą, bezpłatną poradę profesjonalnej brafitterki.

Do zobaczenia w T Point Concept Store Łódź

Adriana Jabłońska