T POINT Concept Store Łódź 4

„Zdarzają się momenty, w których człowiek czuje się pusty i zniechęcony. Takie momenty są bardzo pożądane, gdyż oznaczają, że dusza podniosła kotwicę i żegluje ku odległym obszarom. To jest zawieszenie: gdy stare odeszło, a nowe jeszcze nie przyszło.” Nisargadatta Maharaj

 

          Taki właśnie moment dopadł mnie w wieku 45 lat. Po 20 latach pracy w korporacji, na etacie, poukładana zawodowo do możliwości granic poczułam, że nie mogę oddychać. Potrzebowałam kolejnych 365 dni wegetacji, z bólem nabierając powietrze w płuca i z ogromnym wysiłkiem wiosłując byle jakoś płynąć do przodu dzień za dniem, aby dostrzec na horyzoncie inną wyspę.
I tak oto trzy lata temu przyszło nowe… stworzyłam przestrzeń dla Kobiet. Miejsce pełne dobrego stylu, pozytywnej energii, autentyczności i otwartości. Mając 47 lat postanowiłam zająć się kreowaniem wizerunku kobiet, podzielić się moim wieloletnim doświadczeniem, ale chyba przede wszystkim moją intuicją, wrodzonym wyczuciem tego jak ważne jest wyrażanie siebie poprzez indywidualny styl.
           Tworząc Studio miałam jasno określony cel – pokazać, że nie trzeba ślepo podążać za obowiązującymi trendami w modzie, bo najważniejsze jest to jak my postrzegamy otaczający nas świat, kiedy i w czym czujemy się dobrze, jak naszym wewnętrznym stanem ducha komunikujemy się z otoczeniem, w jaki sposób możemy tworzyć piękno, wydobywając je z siebie.
Tak oto pragnę dzielić się z Wami moimi stylizacjami, które w pełni akceptuję, czuję się z nimi dobrze i każdego dnia wychodzę zdobywać świat, znowu oddychając pełną piersią. T POINT Studio to miejsce dla każdej z nas. Metamorfozy kobiet dnia codziennego, nauka akceptacji siebie, upływającego czasu, świadome kreowanie wizerunku osobistego, warsztaty, szkolenia, eventy, spotkania w dobrym stylu.
Zapraszam Ciebie do mojej przestrzeni, do moich projektów, do przeżywania wspólnych chwil…

Więcej w zakładce T.POINT.

„Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc odwiąż liny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”