„Zdarzają się momenty, w których człowiek czuje się pusty i zniechęcony. Takie momenty są bardzo pożądane, gdyż oznaczają, że dusza podniosła kotwicę i żegluje ku odległym obszarom. To jest zawieszenie: gdy stare odeszło, a nowe jeszcze nie przyszło.” Nisargadatta Maharaj

 

Pożeglowałam...

          Taki właśnie moment dopadł mnie w wieku 45 lat. Po 20 latach pracy w korporacji, na etacie, poukładana zawodowo do możliwości granic poczułam, że nie mogę oddychać. Potrzebowałam kolejnych 365 dni wegetacji, z bólem nabierając powietrze w płuca i z ogromnym wysiłkiem wiosłując byle jakoś płynąć do przodu dzień za dniem, aby dostrzec na horyzoncie inną wyspę. I tak oto w 2017 roku przyszło nowe… zaczęłam tworzyć przestrzeń dla Kobiet T POINT.

Jestem ...

Jestem świadomą, dojrzałą kobietą, działającą na rzecz innych kobiet. Przez wiele lat obserwowałam otaczający mnie świat, ten prywatny jak i zawodowy. Doświadczałam jak trudno w naszym społeczeństwie być silną kobietą, wychodzącą poza schematy stereotypów, pokazującą swoje potrzeby i dbającą o własną przestrzeń. Na drodze zawodowej kobiet dostrzegałam, że nie zawsze kompetencje i umiejętności były na pierwszym miejscu. Wiem jak bardzo takie sytuacje wpływają na obniżenie, a nawet utratę poczucia własnej wartości.

Wspieram...

Dlatego teraz wspieram kobiety w dbaniu o siebie, uczę akceptacji siebie, upływającego czasu, pokochania swojego ciała, radzenia sobie ze stresem, wszechobecną krytyką, wyłączeniem wewnętrznego cenzora oraz umiejętności wyrażania siebie poprzez wizerunek.

Pokazuję jak każdego dnia zakładać „liliowy kapelusz” i wychodzić zdobywać świat.

Twój Coach...

Mentor, coach, trener, menedżer wyższego szczebla – praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Dusza artystyczna, która narodziła się w Państwowej Szkole Baletowej w Łodzi. To właśnie tam odkryłam w sobie talent pedagoga i kreatora, umiejętność nauczania, przekazywania wiedzy i wspierania w rozwoju. I temu pozostałam wierna przez całe dotychczasowe życie zawodowe i osobiste.

T POINT Studio

Z myślą o kobietach w wieku od nastu do 102 lat stworzyłam projekty i warsztaty:

  • Trening Modowy z udziałem kobiet dnia codziennego
  • Wyraź siebie wizerunkiem
  • Obudź w sobie Dziką Kobietę
  • Stwórz niezapomnianą wersje siebie - dedykowane nastolatkom
  • Jak ubrać mózg w odwagę, charakter i osobowość?

Stowarzyszenie T POINT 

W ramach naszego Stowarzyszenia T POINT realizuję projekt dla kobiet, opiekujących się osobami z niepełnosprawnością  "Telimeny w Łódzkiej Fabryce Wytchnienia".

Do współpracy zaprosiłam osoby z pasją i jako T Point Team realizujemy w/w przedsięwzięcia.

Więcej w zakładce T.POINT.

„Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc odwiąż liny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”