Bądź eco… żyj eco… czyli naturalne torby dla miejskich podróżników.

Kolekcja Origami City marki Remediumbag w nowej odsłonie.

W niewielkiej pracowni powstają torby i dodatki - Remediumbag. Z potrzeby i przekonania, że można inaczej. Jak?

"Staram się tworzyć  etycznie i odpowiedzialnie - wybieram materiały, które są naturalne, takie, które produkowane są w sposób odpowiedzialny (z surowców wtórnych, lub nadających się do recyklingu) lub po prostu z materiałów z drugiej ręki - banerów, siatek, elementów garderoby i innych  - pisze na swojej stronie projektantka Agnieszka Sierpowska - Bartosik - Z resztek tkanin po wykrojach powstają elementy dodatkowe jak saszetki, etui, ozdoby, przywieszki, metki, materiały reklamowe. Dzięki takim wyborom znajduję materiały wyjątkowe, często takie, które nie są już produkowane. Tworzę krótkie kolekcje zmieniając materiały, a pracuję na podstawowych modelach".

Z Agnieszką poznałyśmy się na jednym ze spotkań networkingowych. Zachwyciła mnie swoją naturalnością i otwartością, a do tego miała na ramieniu intrygującą torbę... Od tamtego czwartkowego poranka (bo pamiętam, że to był właśnie ten dzień tygodnia) pozostajemy w nieustającym kontakcie. Nowości w kolekcji, torby na zamówienie, wsparcie Agnieszki na eventach, wspólne zainteresowania zdrowym stylem życia... to wszystko umacnia naszą współpracę oraz sprawia, że darzymy się ogromną sympatią.
Tak też w pewien pochmurny dzień postanowiłyśmy zorganizować sesję zdjęciową właśnie w T Point Concept Store.

Agnieszka tworzy z przekonaniem, odpowiedzialnością i podobnie jak ja ma swoją misję. Wszystko jest przemyślane, zaplanowane, ma głęboki sens współistnienia z Matką Ziemią. W niestającej gonitwie dnia codziennego Aga promuje slowlife, potrafi cieszyć się z okruchów dnia, z ulatującej chwili, promienia słońca na policzku, czy też kropli deszczu zatrzymanej w dłoni.

Pierwsza kolekcja jaka zrodziła się w pracowni Agnieszki to Origamibag, inspirowana starą, japońską techniką składania papieru. Potrafi być niezwykle skomplikowana, ale i zadziwiająco prosta.

Poznajcie naturalne torby Remediumbag oraz Agnieszkę - niezwykle skromną osobę, ale z jakim pazurem jednocześnie. Pisze o sobie - "twórca i wizjoner we własnej firmie. Biegam, chodzę, tworzę. W firmie zajmuję się wszystkim".

Hmmm... nie zaczęłam jeszcze biegać dla zdrowia, bo wolę taniec, ale...

W obiektywie: Agnieszka Sierpowska - Banasik  Remediumbag

Stylizacje moje własne, z wykorzystaniem modeli, dostępnych w mojej przestrzeni dla Kobiet.

Może Ci się również spodobać to..

Dodaj komentarz