Czas na zmianę wizerunku…

Druga odsłona projektu „Wyraź siebie wizerunkiem” należy do Agnieszki, kobiety niezwykle interesującej, odrobinę tajemniczej, z bardzo ciekawym wnętrzem.

Nasze pierwsze spotkanie miało trwać około 90 minut… kilka pytań, dwie wybrane stylizacje i gotowe. A tymczasem przerodziło się w kilkugodzinną rozmowę, dialog dwóch dusz, wspólną podróż, do której to Agnieszka mnie zaprosiła, opowiadając o swojej pasji. Pasji jaką jest poznawanie świata, doświadczanie go i  zatrzymywanie tych ulotnych chwil w kadrze. Bo nasza bohaterka nigdy nie podróżuje sama, ma wiernego towarzysza, z którym odnoszę wrażenie, że jest połączona niewidzialną nicią porozumienia. To aparat fotograficzny, inny i niezwykły, bo jest jak prawdziwy przyjaciel. „To z nim dzielę wszelkie swoje obserwacje. Czasami ja widzę coś lepiej, piękniej i pełniej, a czasami on. Razem przemierzamy sobie światy: od tych pustynnych, piekących wargi po te lodowe, smagające wiatrem poliki” – pisze Agnieszka.

Tym razem jednak Aga postanowiła stanąć po drugiej stronie obiektywu, zamienić wygodną odzież i sandały podróżnika na coś bardziej wykwintnego oraz kobiecego. Spędziłam kilka godzin przed komputerem oglądając na blogu podróżniczym naszej bohaterki tysiące „fotograficznych momentów zabranych podróżowaniu”. Mając wrażenie, że już wiem jak będą wyglądały stylizacje, po kilku kolejnych zdjęciach zmieniałam zdanie. Agnieszka stawała się dla mnie inspiracją, natchnieniem do kolejnych projektów… nie radziłam sobie z nawałnicą myśli, nie mogłam skupić się na tym jednym zadaniu. Widziałam w niej kobietę naturalną i zmysłową, subtelną i srogą, delikatną i silną jednocześnie. Kobietę o tysiącu twarzach…

Nadszedł ten dzień – dwie stylizacje podkreślające ciepło kobiecości, z nutą mrocznej, chłodnej hrabiny w scenerii mroźnego, zimowego dnia. To połączenie dwóch światów – „pustynnych, piekących wargi po te lodowate, smagające wiatrem policzki…”

Agnieszko – dziękuję za inspiracje i piękno.

Wizaż: Monika Wiosna – Sobolewska, WiosnaSpa
W obiektywie: Beata Oleksiewicz, Foty Beaty

Patron medialny:  LIFE In Łódzkie

Stylizacje przygotowałam wykorzystując modele polskich projektantów: LIK, COSEL, ZUWIKA, DT - dostępne w T Point Concept Store.

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym adriana.jablonska@t-point.com.pl

Może Ci się również spodobać to..

Dodaj komentarz