Event z Jolą Lewicką

TPOINT

"Jeśli masz ciało to masz wszystko, możesz być obecna we wszystkim, pokazać siebie
i doświadczać wspaniałości istnienia..." - Jola Lewicka

Pewnego dnia, na początku listopada zadzwonił mój telefon i przemiły, kobiecy głos zapytał mnie czy nie zechciałabym zorganizować w mojej przestrzeni dla Kobiet spotkania z profesjonalną brafitterką? A ponieważ ten temat wielokrotnie przewijał się w moich rozmowach z Klientkami, często w przymierzalni podkreślałam, iż właściwa bielizna jest podstawą do idealnie układającej się sukienki, bez wnikania w szczegóły odpowiedziałam, że z przyjemnością tak. Dopiero po chwili dowiedziałam się, że tajemniczą brafitterką jest JOLA LEWICKA i na pierwszą wizytę w Łodzi wybrała właśnie mój butik...

TPOINT
TPOINT

Jola Lewicka zawitała do T POINT Concept Store z walizkami przepięknej, zmysłowej bielizny, dodatkami, kostiumami i ubraniami swojej marki Li Parie... oczywiście nie mogło zabraknąć cudownego teamu - ambasadorki marki Kasi Prus oraz Marzeny i Eweliny. Punkt 10-ta wszystko się zaczęło... istny zawrót głowy!

TPOINT
TPOINT
TPOINT

I działo się do późnych godzin wieczornych...

Padało mnóstwo pytań: Jak mieć fantastyczną relację ze swoim ciałem, podążać za jego zmianami związanymi ze zmianą wagi ciała i wiekiem, chorobami, zmianami, które niesie nam życie? Dlaczego trzeba inwestować w ciało? Jak czuje się ciało właściwie odżywiane, ubrane, kiedy dajemy mu ruch i przestrzeń? Dlaczego tak ważne jest, aby dbać o ciało i w nie inwestować, wspierać i dawać mu uznanie? Ciało to więzienie czy przestrzeń? Niewolnik czy przyjaciel?

Odpowiedzi? W przymierzalniach, w intymnej atmosferze, wśród ciepłych emocji, wzruszeń, uniesień...
Nie byłaś tym razem z nami? Zarezerwuj już teraz czas na marzec 2019!

TPOINT
TPOINT
TPOINT

Partnerem naszego eventu byli: "Torebka w cukierce" - pyszności i do tego zdrowe oraz ...

TPOINT
TPOINT
TPOINT

... BIOHERBA - kremy naturalne, tworzone z pasją przez dwie farmaceutki.

TPOINT

W obiektywie #fotybeaty - wyjątkowe spojrzenie i wyczucie chwili... dziękujemy.

13-14 marca 2019 - kolejne dwa dni sensualności i kobiecości z Jolą Wysocką. Wypatruj wydarzenia!

Może Ci się również spodobać to..

Dodaj komentarz