KOLEKCJA KARNAWAŁOWA MARKI COSEL

Bale sylwestrowe i karnawałowe to czas wspaniałych zabaw, szampańskiego humoru i wręcz bajkowego klimatu. Potrzebujemy wówczas ze zdwojoną mocą błyszczeć i zachwycać wszystkich wokół, a przede wszystkim siebie.

Najnowsza karnawałowa kolekcja marki COSEL ponownie wprowadziła mnie w świat kobiecości. Lekkość kreacji przeplata się ze zdecydowanymi akcentami, cekiny lśnią niczym diamenty, a dodatki z piór podkreślają wyjątkowość stylizacji.

Poczuj się jak współczesna hrabina...

Cekiny, frędzle - to nieodzowne elementy kreacji karnawałowych. Jednak moja uwaga skupiła się tym razem mocno na piórach, które zawsze  mają swój czar i niepowtarzalny urok. Przyciągają uwagę, dodają elegancji i są bardzo... modne.
W kolekcji COSEL mankiety z piór zostały zaprojektowane jako niezależny element, który pasuje prawie do każdej stylizacji.

Kryza i mankiety z piór z satynowymi troczkami to prawdziwy hit. Zastępują biżuterię, a efekt jest oszałamiający.

Bawmy się, cieszmy każdą chwilą tu i teraz... akceptujmy teraźniejszość, kochajmy siebie i dbajmy o siebie, o swoje ciało i swoje wnętrze. Żyjmy świadomie i oddychajmy pełną piersią.  Tego życzę Wam na Nowy i każdy kolejny Rok.

 

Może Ci się również spodobać to..

Dodaj komentarz