Majowe Ogrody Piękna w klinice Ray.Med

To kolejne bardzo babskie spotkanie, w trakcie którego było o medycynie regeneracyjnej,
o budowaniu swojego piękna, o akceptacji oraz o naszym wizerunku i stylu.
Nie zabrakło oczywiście dobrego humoru...

Wieczór zapowiadał się piękny i słoneczny... ogrody kliniki Ray.Med w pełni przygotowane czekały na pierwszych gości. Leżaki na zielonej trawie, lamki schłodzonego wina, muzyka cicho grająca w tle, czerwony dywan dla naszych modelek...
I niestety jak na maj przystało, niespodziewanie nadciągnęły  burzowe chmury.
Była bardzo szybka ewakuacja i został wcielony w życie plan B...

Na szczęście wnętrza kliniki są przytulne i ciepłe...

Pierwsza część naszego eventu przebiegała pod hasłem stylu i urody. Nasze bohaterki zaprezentowały moje stylizacje, nie mając najmniejszego problemu z dostosowaniem się do nowej sytuacji. Bo na nic zdały się nasze próby choreografii w ogrodach kliniki, skoro deszcze nie chciał ustąpić... a i tak udało się naszej fotograf utrwalić w kadrach nasze Panie w bardzo letnich stylizacjach, tuż po ustaniu burzy.

W tym czasie we wnętrzach kliniki Ray.Med dr Małgorzata Berner - Rutkowska wprowadziła naszych gości w tajniki medycyny regeneracyjnej. Wiedza jakże potrzebna, kiedy chcemy zadbać o naszą cerę w sposób naturalny i bezpieczny. Panie otrzymały od kliniki vouchery upominkowe na najnowsze zabiegi polepszające wygląd naszej skóry, a co za tym idzie - nasze samopoczucie.

Finałowe wyjście naszych modelek - Kobiet Dnia Codziennego, tych co podejmują wyzwania każdego dnia i pokazują światu swoje piękno, miało miejsce już na terenie ogrodów kliniki... tuż po ulewnej burzy.

Udało się rozłożyć czerwony dywan i oczarować gości stylizacjami, a zapach mokrej ziemi, ociekające wodą liście drzew i zapach deszczu wprowadził nas w iście tajemniczy klimat. Taki magiczny, zaczarowany ogród kliniki Ray.Med.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które tego wieczoru postanowiły spędzić czas z nami.

Gorąco zapraszamy na zabiegi regeneracyjne do kliniki Ray.Med Łódź
Po stylizacje, zakupy w klimacie slow, dobre polskie marki zapraszam niezmiennie do mojej przestrzeni dla Kobiet.

Za udział w pokazie dziękuję: Małgosi Zawiślak, Małgosi Wurst, Gabrysi Biniek, Ani Błaszczyk, Soni Nyga, Małgosi Stępczyńskiej.
Wizaż: Malu Malu Małgorzata Stępczyńska
W obiektywie: Beaty Oleksiewicz

Do stylizacji wykorzystałam modele polskich projektantów dostępne w T Point Concept Store Łódź.

Kolejne ogrody piękna już niebawem...

Może Ci się również spodobać to..