Sesje biznesowe z T Point Studio

Ile razy spotkałaś się z powiedzeniem
"Jak cię widzą, tak cię piszą"?
W biznesie jest to szczególnie istotne, zwłaszcza na początku kariery.
Zapraszamy na sesje biznesowe.

Najważniejszym pierwszym i znaczącym krokiem jest odpowiedzenie sobie na pytanie w jakim obszarze chcemy odnieść sukces?
Podejmując pracę zawodową odpowiednio wzmacniamy wizerunkiem właściwe kompetencje.
Będą one zupełnie inne w przypadku nauczycielki w szkole, menedżera w banku czy też działalności społecznej.

 

Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swe­go przeznaczenia. 

Konfucjusz

 

I dokładnie tak jest z naszym wizerunkiem. Nie możemy oczekiwać efektów, jeżeli nasze odbicie w lustrze nie będzie pokazywało kobiety sukcesu, kobiety oddanej swojej pasji, kobiety akceptującej siebie, kobiety znającej swoje mocne i słabe strony.
Swoim ubraniem sprzedajemy komunikat kim jesteśmy.

  • Jeżeli nasza praca wymaga kompetencji twardych, to nasz wizerunek powinien wręcz emanować siłą.
  • Jeżeli nasz biznes opiera się głównie na kompetencjach miękkich - nie możemy o tym zapominać wyrażając siebie wizerunkiem.
  • Jeżeli budujemy swoją markę osobistą, powinnyśmy zastanowić się jak zaprezentować ją samą sobą. Jak w dzisiejszych czasach przykuć uwagę odbiorcy naszym wyglądem, autentycznością i oryginalnością.

Z doświadczenia wiem jak często kobiety, posiadające właściwe kompetencje, są słabiej oceniane z powodu płci. Zwróciłam również uwagę jak często kobiety w biznesie popełniają błędy wizerunkowe, odbierając sobie możliwość docenienia ich za profesjonalizm.

Zapraszamy do wspólnej podróży Twoim okrętem, w którym to Ty trzymasz ster, a my tylko sprawdzamy mapy,
prognozy pogody i podpowiadamy jak nie osiąść na mieliźnie i dopłynąć do portu.
Portu Twojego przeznaczenia.


 

Zarezerwuj dla siebie czas i w dogodnym dla Ciebie terminie umów się z nami na spotkanie w naszym studio.

Spotkanie wspierające z trenerem wizerunku - 90 minut, jeżeli potrzebujesz ukierunkowania w wizerunku, wskazania właściwego doboru stroju do swojej obecnej lub przyszłej pracy, to ten czas jest dla Ciebie. Omówimy wszystkie istotne zagadnienia, aby Twój wizerunek był zgodny z oczekiwaniami.

Twoja inwestycja to 250 zł.

Spotkanie z wizażystką - 2 godziny. Makijaż od rana, czyli piękna, a nie umalowana. Indywidualny warsztat z naszą wizażystką, która wskaże istotne elementy makijażu w trakcie dnia pracy. Jak dobierać kolory, jak muskać twarz pędzlem, aby wyglądać naturalnie, profesjonalnie i pięknie.

Twoja inwestycja 350 zł.

Sesja fotograficzna do 2 godzin. Przygotowujesz własną stylizację oraz makijaż, a my oddajemy Ciebie w ręce naszego fotografa. Zdjęcia studyjne lub w pofabrycznych przestrzeniach. Wersja finalna to pięć zdjęć w wersji elektronicznej, a jeżeli zachwycisz się większą ilością istnieje możliwość dokupienia ich. W trakcie sesji cały czas obecny jest kreator wizerunku.

Twoja inwestycja 400 zł.

Sesja fotograficzna do 4 godzin. Przygotowujemy dla Ciebie dwie stylizacje, do tego profesjonalny makijaż, następnie oddajemy w ręce fotografa. Zdjęcia studyjne lub w pofabrycznych przestrzeniach. Wersja finalna to osiem zdjęć w wersji elektronicznej, a jeżeli zachwycisz się większą ilością istnieje możliwość dokupienia ich. W trakcie sesji cały czas obecny jest kreator wizerunku.

Twoja inwestycja 700 zł.

Koszt dodatkowego zdjęcia to 30 zł za 1 sztukę.

Możemy również dojechać do Twojej firmy, jeżeli chcesz zaprezentować swoje przestrzenie. Cena ustalana indywidualnie.Wystawiamy paragon lub fakturę.

 

Zadzwoń do mnie
lub wyślij wiadomość tekstową,
a ja oddzwonię 

+48 884 900 509

Zarezerwuj za pośrednictwem Facebook'a

Napisz do mnie
adriana.jablonska@t-point.com.pl

 

Makijaż Małgorzata Stępczyńska
W obiektywie Beaty Oleksiewicz
W sesji udział wzięła także Małgorzata Stelmasiak Psycholog 

Poniżej przedstawiamy przykładowe sesje biznesowe.

Może Ci się również spodobać to..