Sukces Pisany Szminką o T POINT Studio.

Sukces Pisany Szminką: Mieszkasz w Łodzi? Musisz odwiedzić to miejsce!

Jest takie miejsce w Łodzi, które zostało stworzone z myślą o Kobietach, aby mogły zatrzymać się w biegu, spojrzeć w głąb siebie i poznać znaczenie słów: czuję się piękna. To właśnie jest T Point Studio, klimatyczne, magiczne, kameralne, pełne wieszaków z odzieżą od polskich projektantów.

Co dzieje się w T Point Studio?

W pofabrycznych przestrzeniach spotykam się z kobietami i ubieram ich duszę, i ciało, pomagam dostrzec ich prawdziwe wnętrze, wspieram w wyrażaniu siebie wizerunkiem, uczę otwartości na komplementy, kobiecość, wyjątkowość każdej z nich. W T Point Studio kobiety przechodzą metamorfozy, wyłączają w sobie wewnętrznego cenzora, poznają świat stylu i wizażu, stają przed obiektywem fotografa.

Od ciepłego etatu do własnej działalności

Z pasji do tańca i z miłości do kobiecości powstał także projekt mojego autorstwa – Treningi Modowe dla Kobiet dnia codziennego. Moja dusza artystyczna i pedagogiczna zrodziła się w Łódzkiej Szkole Baletowej. To tam dane było mi poznać historię tańca oraz odkryć w sobie zamiłowanie do nauczania. Los zdecydował inaczej i moje ówczesne plany życiowe legły w gruzach. Nie podałam się i jak prawdziwa lwica walczyłam o każdy dzień, miesiąc, rok. Ukończyłam studia pedagogiczne, ponad 20 lat przepracowałam w korporacji na stanowiskach trenera, coacha i menedżera wyższego szczebla. Zawsze czujna, obserwująca, wspierająca kobiety. Dopiero trzy lata temu postanowiłam pożegnać złudną strefę komfortu i zacząć budować własną markę osobistą.

Piękno tkwi w środku!

Przez wiele lat pasja do tańca sprawiła, że obserwując kobiety poruszające się w rytm muzyki zrozumiałam, że ich piękno płynie z wnętrza, z serca, z miłości do tego co robią.  Nie ma najmniejszego znaczenia w co są ubrane, jak uczesane, czy mają lat naście, czy też są w jesieni życia. Nie liczy się, ile mają centymetrów w biodrach. Są nieziemsko piękne, bo akceptują siebie, swoje ciało i upływający czas. A na naszym rodzimym podwórku, w trakcie zwyczajnych dni napotykałam kobiety, które są bardzo krytyczne wobec siebie, zaszufladkowane, bojące się zawalczyć o swoje potrzeby. I tak oto powstały Treningi Modowe, do których zapraszam kobiety dnia codziennego, bez względu na ich budowę ciała, centymetry, wiek czy przeżycia. Stworzyłam warsztaty, w trakcie których nauczam poznawania siebie poprzez ruch, stąpania mocno po ziemi z zachowaniem kocich ruchów, spoglądania z miłością i akceptacją na własne odbicie w lustrze. Kiedy w finałowym wyjściu moje bohaterki pokonują stres i ruszają po czerwonym dywanie, w blasku reflektorów, wiem, że odzyskały poczucie własnej wartości. Zbudowałam społeczność niecodziennych Kobiet dnia codziennego, w wieku od nastu do (na ten moment) 78 lat, które już wiedzą jak boso dotrzeć na swój własny, wymarzony szczyt.

Kim jestem?

Nazywam się Adriana Jabłońska, jestem Trenerem Wizerunku Osobistego i Biznesowego, właścicielem T Point Studio, ale przede wszystkim kobietą, która każdego dnia zakłada „liliowy kapelusz” i wychodzi zdobywać świat. Mam 50 lat, wspierającego i kochającego partnera, dwójkę wspaniałych i dorosłych już dzieci oraz najcudowniejszego wnuka na świecie. I jestem niezmiernie ciekawa życia…

Może Ci się również spodobać to..